MENTALIST EVENT COPYRIGHT 2016. ALL RIGHTS RESERVED.

Kongre & Sempozyum

Kongre ve Sempozyum Etkinliklerine Katkımız?

Kongre, sempozyum, konferans ve benzeri etkinliklerin anahtar teslim organizasyonunu tüm bileşenleriyle gerçekleştiriyoruz. Düzenlenecek etkinliğin içerik çalışmaları belirlendikten sonra tasarım çalışmalarıyla işe başlıyoruz. Daha sonra etkinlik yerinin belirlenmesi, gerekli anlaşmaların yapılması, etkinlik alanının düzenlenmesi, etkinliğin duyurulma çalışmaları (PR), tüm organizasyonun planının çıkarılması, prova ve etkinliğin yönetilmesi adımları geliyor. Etkinliğin her aşamasını en ince detayına kadar planlıyoruz. Daha kongre veya sempozyum başlamadan kafamızda etkinliğin nasıl işleyeceğini canlandırabiliyoruz.  Kendi bünyemizdeki baskı işleri, ses ışık sistemleri, görüntüleme sistemleri ve tasarım ekibimiz ile hızlı revizeler ile çalışıyoruz.

Dikkat edilmesi gereken konular neler?

Bu tarz etkinlikler tıpkı canlı yayın gibidir. Her tür aksaklıkla karşılaşılabilir. Bizce önemli olan şey aksaklık çıkabilecek alanları önceden kestirebilmesi ve sorun yaşandığında herhangi bir rahatsızlığa sebebiyet vermeden giderebilmesi. Detaylara çok önem vermek gerekiyor. Alanın sürekli temiz tutulması, personelin vücut dili, konsantrasyonu, teknik ekipmanların kusursuz çalışmasını, etkinlik programının aksamaması gibi bir çok konu sürekli dikkatle izlenmeli. Etkinlik süresince sponsorların tahmin edilemeyen istekleri giderilmeli ve memnuniyetleri en üst düzeyde tutulmalı.

Gerçekleştirdiğimiz örnek bir çalışma

A’dan Z’ye tüm hazırlıklarını 1 aydan daha kısa sürede tamamladığımız Uygunluk Değerlendirmesi Derneği‘nin TC Ekonomi Bakanlığı desteğiyle düzenlediği 4. Uluslararası Uygunluk Değerlendirme Sempozyumu‘nu gerçekleştirdik. Tasarım, promosyonlar, sponsorluk yönetimi, etkinlik alanı düzenlenmesi, basılı materyaller, etkinlik yönetimi, konuşmacı ve konuk koordinasyonu ve diğer tüm ayrıntılarını baştan sona yürüterek gerçekleştirdik. Sempozyum organizasyonu konusunda ekibimizin koordinasyon yeteneği ve sorun çözme becerisi sayesinde çok başarılı bir işe imza attık.  

Sormak istedikleriniz için bizle çekinmeden irtibata geçebilirsiniz.

0212 801 2046 – (H.içi 09.00 – 18.00)

info@mentalistevent.com

Diğer iletişim seçenekleri için lütfen tıklayın.

 

Top