MENTALIST EVENT COPYRIGHT 2016. ALL RIGHTS RESERVED.

Festival Organizasyonu

Festival Organizasyonu ve Yönetimi

 Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı görevlendirmesi ve desteğiyle ülkemizi Kalandar Soğuğu, Kelebeğin Rüyası, Umut, Albüm ve Sarmaşık filmleriyle Odessa Uluslar Arası Film Festivali‘nde festival organizasyonu düzenledik. Organizasyonun amacı turizm açısından stratejik önem taşıyan, uluslararası katılımın olacağı bir etkinlikte ülkemizi ve ülkemizin film endüstrisini tanıtmaktı. Bu uğurda, festival süresince ülke tanıtımımızı en etkin şekilde yapacak bir çok etkinlik planladık. Aynı zamanda film endüstrimizin önemli kişileriyle uluslararası alanda film sektöründe sözü geçen kişi ve kurumlar arasında köprüler oluşturduk.

Ek olarak, ülkemizsi yine önemli ve stratejik uluslararası bir film festivali olan Manaki Brothers‘da temsil ettik. Gerçelleştirdiğimiz başarılı organizasyonlar ile ülke tanıtımımıza katkı sağladık.

Festivaller kültürel mirasların, geleneklerin ve yaşama sebeplerinin paylaşıldığı, hayatlarımıza derinlik katan organizasyonlardır. Bunun öneminin çok iyi farkında olan ekibimiz festival organizasyonlarında amacına ulaşan kusursuz işler çıkarmaktadır. Bir festivalin gerçekleşebilmesi için A’dan Z’ye her aşamayı planlayıp yöneterek anahtar teslim etkinlik yönetimi sunuyoruz.

Top