Bayi toplantıları firmaların yapılanmalarını oluşturmaları ve prestijlerini ortaya koymaları için çok önemli etkinliklerdir. Bu süreçte bir mekan seçiminden etkinliğin yapılacağı şehrin belirlenmesine kadar pek çok detay tek bir başlık haline ayrı disiplinler olarak ele alınmalıdır. Bu süreçlerin tamamı etkinliğinizin amacına ulaşması açısından çok titiz çalışılması gereken durumlardır.

Bu yüzden sizler de bayi toplantısı organizasyonu yaparken profesyonel bir etkinlik firmasında destek alabilirsiniz. Bu süreçte etkinliğinizin tüm süreçleri sizin adınıza profesyonel şekilde düşünülecektir. Bir etkinliğin amacına ulaşması adına tüm detaylar bayi toplantısı sırasında profesyonel şekilde ele alınacaktır.

Mekan ve Şehir Seçimi

Bir bayi toplantısında öncelikle şehir seçimi önemlidir. Tüm paydaşlarınız için ulaşımın ve alt yapının güçlü olduğu bir şehri seçmeniz gerekir. Ayrıca mekan seçimi de çok önemlidir. Markanızın kalitesini ortaya koymak ve kurumsal yapınızı göstermek amacıyla kaliteli ve zarif bir mekan seçmeniz gerekir. Bu süreçte etkinlik ajansları sizin adınıza gerekli seçimleri yapacaktır.

Programın Belirlenmesi

Bayi toplantıları öncesinde etkinlik şirketiyle bir toplantı düzenleyerek tüm isteklerinizi aktarmalısınız. Sizin amaçlarınızı analiz eden uzman organizatörler etkinliğinizin tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar belirler. Sonrasında ise tüm detaylar bir plan haline getirilir ve sizin onayınıza sunulur.

Etkinlik Davetleri

Etkinliğinize katılacak tüm bayilerinizin davet edilmesi süreci de vakit alıcıdır. Sizleri bu işle uzun süre uğraştırmamak adına bayilerinize etkinlik firması tarafından haber verilir. Böylece bayi toplantısı organizasyonu katılımcılarına etkinliğin yer ve tarihi bildirilir.

Ulaşım ve Konaklama

Bayi toplantınız için gelecek kişilerin ulaşım, transfer ve konaklama süreçleri planlanacaktır. Bu sayede etkinlik sürecinde en ince detaylar, etkinliğini öncesi ve sonrası sizin adınıza planlanacaktır. Bu süreçte yemek ve özel etkinlikler de etkinlik firması tarafından planlanacaktır.

Görev Alacak Ekipler ve Alt Yapı Malzemeleri

Etkinlik sırasında görev alacak personeller çok önemlidir. Bayi toplantınızın verimli geçmesi adına görev alacak tüm personeller etkinlik firması tarafından belirlenecektir. Bu süreçte ses sistemi, sunulacak ikramlar, yapılacak sunumlar hepsi en ince ayrıntısına kadar planlanacaktır. Bayi toplantısı organizasyonu böylece markanıza değer katacak şekilde planlanmış olacaktır. Sizlere sadece etkinliğe katılarak markanıza değer katmak kalacaktır.